Maiden World

Iron Maiden Forum

It is currently April 17th, 2014, 1:05 pm

Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Fanovi iz Srbije u Splitu?
PostPosted: December 13th, 2007, 1:23 pm 

Vidim da dosta fanova iz Srbije planira doci na koncert u Split, mada vidim da su neki zabrinuti za bezbednost, kao u fazonu da Split nije tako "gostoprimljiv kao Zagreb"?? Ne znam sta da mislim posto sam cuo razlicite price.
Vidim da i "Firma" planira neki "Iron Cup" gde su naveli da ce ucestvovati i ekipa iz Srbije. Zna li neko nesto vise o tome, kako ce to biti organizovano?

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 1:32 pm 
Senior Member
Senior Member

ma stari moj, nisam neki ulatranacionalista, ali sve i da jesam, kad sviraju maideni bolio bi me kurac ko je is srbije, ko je iz čečenije. Maideni, samo Maideni, a ostalo.... koga briga....

Svi smo mi fanovi i nek nas to veže

A što se tiče Beograda, nama je tamo bilo super, više od očekivanog

P.S. O Iron Cupu detalji uskoro

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 1:37 pm 

Maiden croatia wrote:
ma stari moj, nisam neki ulatranacionalista, ali sve i da jesam, kad sviraju maideni bolio bi me kurac ko je is srbije, ko je iz čečenije. Maideni, samo Maideni, a ostalo.... koga briga....

Svi smo mi fanovi i nek nas to veže

A što se tiče Beograda, nama je tamo bilo super, više od očekivanog

P.S. O Iron Cupu detalji uskoro

Ma naravno, i ja isto tako razmisljam. Ali sta da se radi, ima raznih ljudi...
Licno verujem da ce u Splitu biti festa, bas se radujem koncertu :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 3:32 pm 
Staff
Staff

Ovisi mislite li doci samo na koncert ili ostati dan-dva u Splitu.

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 7:32 pm 

Ne znam kakvo je bilo ponašanje između srpskih i hrvatskih fanova u Beogradu.Koliko sam čuo bilo je ok pa onda ni kod nas ne bi trebalo bit problema. Ko što kaže Stipe, sve nas vežu Maideni...a ostale stvari su sad prošlost...

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 7:38 pm 

vidim stipe da si opet uletio u neki od svojih mnogobrojnih suludih filmova.kad ce to bit sluzbeno potvrdeno

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 7:40 pm 

a to sa srbima nema nikakve veze.uvijek ce se naci par budala koje ih budu htjele malo nalupat

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 10:56 pm 

ma sta ima veze, istina je da su rane jos svjeze, no vezu na maidene i to je to,dobrodosli

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 13th, 2007, 11:37 pm 

u pravu si full.tako i ja mislim ali velim da uvijek ima svakavih likova i budala

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 14th, 2007, 9:19 am 

BoBo wrote:
Ovisi mislite li doci samo na koncert ili ostati dan-dva u Splitu.

Mislis ako ostajem duze povecava se sansa da naletim na nevolje?
Pretpostavljam da ce vecina ljudi doci samo na koncert...Mada bi ja licno voleo ostati koji dan i malo obici Split, posto sam zadnji put bio 80 i neke, kad sam imao 6,7 godina i ne secam se bas puno toga..
Moj ortak ima rodbinu tamo, pa mozda cemo kod njih...Druga varijanta je organizovano busom iz Beograda na koncert, i povratak kuci isto vece.

Profile  

Post subject: maiden
PostPosted: December 14th, 2007, 9:55 am 

moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...moras shvatiti da ima puno kretena i huligana koji bi te prebili samo zato sto si srbin..a to nema veze sa ranama rata nego sa kretenizmom i huliganizmom..valjda bi se meni neki klinac iz srbije trebao ispricati za 91. pa tek tad doci na koncert
ma dodjite kao sto ce doci bosanci i crnogorci i svi..moja vam je preporuka da se ne eksponirate..utopi se u masu i uzivaj..bila bi fora da bruce u splitu pozdravi fanove iz srbije..hahaha LOL LOL LOL

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 14th, 2007, 9:55 am 
Senior Member
Senior Member

Cuj, ja sam iz Rijeke gdje nikad nije bilo takvih problema pa mozda ne mogu skroz objektivno reci - ali, ako cete vi dolaziti busom, bez auta da se o njemu morate brinuti, pa tko ce pobogu prepoznati da ste Srbi? :D Ne vidim zasto bi bilo problema. Sumnjam da Splitom ide patrola koja broji krvna zrnca "sumnjivim" ljudima.

Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion. - Steven Weinberg, physics Nobel prize winner

Profile  

Post subject: Re: maiden
PostPosted: December 14th, 2007, 10:19 am 

[quote="mirko123"]moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...

Ha,ha...znaci najsigurnije da pricam na engleskom..."Can I have a Karlovacko beer please" :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 14th, 2007, 10:51 am 

Što se tiče našeg odlaska u Beograd stvarno sam ostao bez riječi.. Nije da me bilo strah ali opet malo sam se osjećao neugodno, pogotovo kad su nas srpski graničari gledali koda smo kriminalci, svi neki strogi LOL Ranko se sjećaš?? Ali, kasnije smo još pričali sa nekim ljudima poslije koncerta i jedan je čak znao gdje su Delnice nisam mogao vjerovat... a to je tamo Gorski kotar, ja ostao paf.. I da , Bruce je pozdravio Hrvate u Srbiji, to je bilo jako lijepo..
Mislim da nebi trebali imat problema, ali to što kaže Mirko nemojte previše koristit ekavicu, jer ima raznih budala..

Profile  

Post subject: Re: maiden
PostPosted: December 14th, 2007, 11:03 am 
Staff
Staff

mirko123 wrote:
moja ti je preporuka da dodjes na koncert i da se na bilo koji nacin ne eksponiras..pogotovo sa ekavicom...moras shvatiti da ima puno kretena i huligana koji bi te prebili samo zato sto si srbin..a to nema veze sa ranama rata nego sa kretenizmom i huliganizmom..valjda bi se meni neki klinac iz srbije trebao ispricati za 91. pa tek tad doci na koncert
ma dodjite kao sto ce doci bosanci i crnogorci i svi..moja vam je preporuka da se ne eksponirate..utopi se u masu i uzivaj..bila bi fora da bruce u splitu pozdravi fanove iz srbije..hahaha LOL LOL LOL

Zato sam ga i pitao dolaze li samo na koncert ili na par dana. Ako je samo na koncert onda ne bi trebalo biti nikakvih problema ako zadrze low profile. Autobus bi bilo najbolje rjesenje iako i auto mogu negdje sigurno parkirati, ali se uvijek moze naci neka budala.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next