Maiden World

Iron Maiden Forum

It is currently July 30th, 2014, 7:02 am

Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 8:52 am 
Senior Member
Senior Member

Kad smo već kod toga, nadam se daš biti u prvim redovima i kad moji puleni Rising Dream budu svirali prije purpla :-)

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 9:18 am 
Senior Member
Senior Member

nastojat cu ;) nadam se da se vidimo

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 9:22 am 

Screamy wrote:
jebiga,meni je drago da je ispalo ovak cisto zato sto nemam trenutno financija za sve te koncerte. purple ce me kostat prevec pa mi ovo super pada...

sorry ljudi

također...i meni je ista stvar...samo ja idem na disciplinu kičme u zg :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 9:53 am 
Senior Member
Senior Member

mogu čak reći da su neki ljudi odahnuli, jer je 16.11. Helloween/Gammary u Budimpešti, a nisu htjeli ni jedno, ni drugo propustiti. Doduše, znam takvih 7 ljudi, a i to je nešto...

Profile  

Post subject: Evo i malo ekskluzive oko BLAZE BAYLEY benda
PostPosted: October 31st, 2007, 11:58 am 

A pazi ovaj e-mail koji sam upravo dobio od izgleda sad bivseg gtariste Blaze Bayley benda Rich Newport-a:

hi marin!!thanks for your mail and everything else.........i wanted to let you know that i have quit the blaze bayley band........last friday to be precise
we or blaze was angry at me for stupid reasons and insulted me beyond any reconcilliation so i quit
ok man just thought you might want to know!!!
cheers to you and family!!!

Imate li komentara na ovo??? Jebote taj Blaze mjenja gitariste kao carape. Neznam sto bi rekao na ovo.

Profile  

Post subject: Re: Evo i malo ekskluzive oko BLAZE BAYLEY benda
PostPosted: October 31st, 2007, 12:26 pm 
Senior Member
Senior Member

clansman_marin wrote:
A pazi ovaj e-mail koji sam upravo dobio od izgleda sad bivseg gtariste Blaze Bayley benda Rich Newport-a:

hi marin!!thanks for your mail and everything else.........i wanted to let you know that i have quit the blaze bayley band........last friday to be precise
we or blaze was angry at me for stupid reasons and insulted me beyond any reconcilliation so i quit
ok man just thought you might want to know!!!
cheers to you and family!!!

Imate li komentara na ovo??? Jebote taj Blaze mjenja gitariste kao carape. Neznam sto bi rekao na ovo.

da je to njihov problem? :?

KLIKNI ME

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 12:40 pm 
Senior Member
Senior Member

da... i ja dobih taj mail.... baš me začudilo.... ali sa blazeove strane i rekli su mi da će mi pojsniti o čemu se radi za par dana i da već ima nekog gitarista, koji, usput, nije europljanin, dakle izgleda da ga je plaki nogirao.

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 2:51 pm 
Senior Member
Senior Member

Pfff... Kakav lik, nevjerojatno...

Je li moguce da ima takav ego?

Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion. - Steven Weinberg, physics Nobel prize winner

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 3:46 pm 
Senior Member
Senior Member

sta onog gitarista sta je u zadru bio??? a tip je legenda jebemu ,, viking divlji ,,, moran ponovit sta san vec rekla,, šteta jebemu,, koji mu je vrag,,

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 4:14 pm 

Pa Blaze je inače malo lud.Nije prvi put da nekog samo tak otpili.Jednom je i cijeli band raspustio...

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 4:50 pm 
Senior Member
Senior Member

Prvi krivi potez koji je napravio je taj da je dopustio da Jeff Singer i Rob Naylor odu. Drugi krivi potez, jos gori, je taj da je dopustio da odu Steve Wray i John Slater.

Nakon toga je bend u biti postao kolodvor za privremene muzicare. I nije to jos prestao biti, ocigledno.

Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion. - Steven Weinberg, physics Nobel prize winner

Profile  

Post subject: up the irons
PostPosted: October 31st, 2007, 7:39 pm 

tako je..to je bio pravi bend..decki su stvarali i svirali odlicno..napravili su tri odlicna albuma..tko zna koji su bili razlozi ali bojim se da blaze takvu ekipu nece vise naci..jos bi se moglo naci zamjene za jefa i naylora ali ova dvojica gitarista su bili pravi i prevazni za bend blaze

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 8:56 pm 
Senior Member
Senior Member

Naravno, ali Jeff Singer se tako najebao majke na onom bubnju da ne znam tko ga moze zamijeniti. Mislim, lako za studijske albume, tu se moze nasnimiti sta tko hoce, ali poslusajte As Live As It Gets. Bez greske. Jebaona.

Profile  

Post subject: up the irons
PostPosted: October 31st, 2007, 9:27 pm 

to je istina..jedan moj frend koji se jako razumije u glazbu je rekao da je tip strasan bubnjar

Profile  

Post subject:
PostPosted: October 31st, 2007, 10:10 pm 
Senior Member
Senior Member

jebote dok ih vidis live izgledaju strašna ekipa ,,šteta što to ništa dugo ne traje kod Blazea.. skupi dobre ljude al ih nemože zadržat .. stalno iz početka ide ...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Next