Maiden World

Iron Maiden Forum

It is currently August 27th, 2014, 8:57 pm

Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 4:21 pm 

Dickinson's legacy wrote:
e jos jednom Ranko fala sta si nas bacio s autobusnog,, jebote nismo mogli virovat pauza u zadru kad ono stize juras hehe
Axy svaka cast :D
a Ewox ma da tip se samo naslonio na stage i ovaj ga povuce i izbaci vaaaaaan ,,,, a negdi di su tribali reagirat nista,,, a Blaze divji mi da akreditaciju svoju da stavim bude li mu nesto tribalo da mogu doc da ovi ne seru,,, strasan je hehe a i zena mu je simpaticna skroz ,,,
triba ga ope dovest u nas negdi :banana:

Kao da mi je netko od njih nakon koncerta rekao da na jesen dolaze u zagreb (il sam bio tako jako jako pijan, a znam da jesam pa sam mozda nes pobrkao).Uglavnom bilo je super, nazalost malo ljudi, ali neka jer je bilo jos bolje, onako ½privatni koncert½.Bilo je nas dosta iz delnica (ja sam stalno skakao na glavu i radio kolute po tepihu sa juznjackom zastavom na ledima ko' neki supermen-budala pijana:), dok su neki tocili hektolitre i lezali po podu koliko su bili ubijeni i nisu mogli vise docekati jutarnje sate da koncert pocne.
Koncert sam po sebi bio je super, set lista odlicna, ekipa malo staticna al' nema veze (hrabro su odsvirali pred 200-ak ljudi, ako i toliko), uz nekoliko uleta ekipe na binu (hehe).Sve u svemu jeb*no!!!Hvala organizatoru :) axy! i vidimo se ubrzo na jos kojem skorom koncertu!!!

I'm gonna find my man, gonna travel around.˝

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 5:04 pm 
Senior Member
Senior Member

hehe e blaze je reka da bi dosli ope samo triba organizirat nesto ;) ma on odradi koncert vrhunski uopce mu nije vazno kliko je judi doslo glavno da ima fanova ,, ma dobar je skroz
a e ti i ta tvoja juznacka zastava hehe brat i ja umrli od smija ka smo te vidili ;) on je zadnji par dana stalo juznjacke pisme slusa i ka je vidija tebe bilo je "dixie" ;) strasno je to vase valjanje po tlevu i mlacenje bilo
i "jes ti ona clansman girl" ajme ajme ;)
opet opet :banana: :banana:

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 6:05 pm 

hehe e blaze je reka da bi dosli ope samo triba organizirat nesto ;) ma on odradi koncert vrhunski uopce mu nije vazno kliko je judi doslo glavno da ima fanova ,, ma dobar je skroz
a e ti i ta tvoja juznacka zastava hehe brat i ja umrli od smija ka smo te vidili ;) on je zadnji par dana stalo juznjacke pisme slusa i ka je vidija tebe bilo je "dixie" ;) strasno je to vase valjanje po tlevu i mlacenje bilo
i "jes ti ona clansman girl" ajme ajme ;)
opet opet :banana: :banana:

Heheheh LOL idemo opet negdje!!!

I'm gonna find my man, gonna travel around.˝

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 7:57 pm 
Senior Member
Senior Member

thats the spirit ;) ka izadje album triba nesto organizirat hehe :banana:

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 9:53 pm 
Senior Member
Senior Member

Evo, jedna cura i ja smo ih odbacili danas nazad u Trst na aerodrom, svi su se zahvalili na svemu (ono, dao sam Blazeu ruku, on ju je uzeo sa obje ruke i rekao "hvala vam na svemu, stvarno hvala" :D), a bili su odusevljeni sa plazom i morem u ponedjeljak, rekao je Jay da nikad nije vidio toliko bistro more, David se cak okupao, i tako dalje. Evo par mojih slika, ostale pogledajte na forumu od Maidencroatije.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion. - Steven Weinberg, physics Nobel prize winner

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 29th, 2008, 10:56 pm 
Senior Member
Senior Member

ma zakon ;) bas mi je drago da je sve lipo ispalo,, a blaze je legenda :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 30th, 2008, 8:00 am 
Senior Member
Senior Member

Da, desio se bas mali milijun problema, na svakom koraku je nesto iskrslo. Recimo, na ovom rostilju je Gale zaboravio uzeti ventil za plinsku bocu na koju bi se onda spojila cijev, pa smo sat vremena tamo sjedili i cekali da ga jedan decko donese... Blaze je u meðuvremenu naslagao drvca i pokusao zapaliti vatru trljanjem (cak je i uspio, ali uz malu pomoæ upaljaèa) :D

Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion. - Steven Weinberg, physics Nobel prize winner

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 30th, 2008, 8:36 am 
Senior Member
Senior Member

Heheee,e,zakon e stvarno!!!Ranko slike su ti jeb*no dobre a ti si jedan jeb*ni komad!Stvarno! :edtongue: LOL

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 30th, 2008, 2:27 pm 
Senior Member
Senior Member

zasto ti nisi dosla jebemu :cry:
hahaha uz pomoc upaljaca ;) why the hell not ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: April 30th, 2008, 11:15 pm 
Senior Member
Senior Member

ewox wrote:
Heheee,e,zakon e stvarno!!!Ranko slike su ti jeb*no dobre a ti si jedan jeb*ni komad!Stvarno! :edtongue: LOL

Hahaha! Zacrvenit cu se! :oops: A nista, morat cemo na neki sok jedan dan. ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: May 5th, 2008, 5:51 pm 
Senior Member
Senior Member

Gul_Ranek wrote:
Hahaha! Zacrvenit cu se! :oops: A nista, morat cemo na neki sok jedan dan. ;)

:P Woooow...s tobom na sokiæ..Mmmmm..dobro da si se sjetio... :evil: :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: May 5th, 2008, 5:57 pm 
Senior Member
Senior Member

zasto ti nisi dosla jebemu :cry:
hahaha uz pomoc upaljaca ;) why the hell not ;)

what da fuck?kakog upaljaèa jebate? LOL LOL LOL
hahaaa,kako si me nasmijala...smijem se ko kreten neki LOL LOL LOL

Profile  

Post subject:
PostPosted: May 6th, 2008, 12:21 am 
Senior Member
Senior Member

ewox wrote:
what da fuck?kakog upaljaèa jebate? LOL LOL LOL
hahaaa,kako si me nasmijala...smijem se ko kreten neki LOL LOL LOL

ajme ajme upaljac je bija na ono da je blaze upalija vatru ,,, uz pomoc upaljaca :) ne da ti dodjes na upaljacu ;)
za tebe je bija samo prvi red :( ja san mislila das doc i ti jebemu

Profile  

Post subject:
PostPosted: May 6th, 2008, 7:13 am 
Senior Member
Senior Member

*Wratchild* wrote:
Kao da mi je netko od njih nakon koncerta rekao da na jesen dolaze u zagreb (il sam bio tako jako jako pijan, a znam da jesam pa sam mozda nes pobrkao).!!!

meni je rekla mala tea, koja je zavaðala davida, da dolaze u zadra za mjesec i po, al na stranici nema te informacije. Buduæi se ja Lawrence i Jay svakodnevno èujemo, pitala sam njih ali ni oni nemaju piojma o tome. Pitat æu Deborah ;)

*Wratchild* wrote:
... dok su neki tocili hektolitre i lezali po podu koliko su bili ubijeni !!!

hej, ako misliš na mene i bukija. nismo bili TOLIKO ubijeni.
Meni je samo bio puknuo film od svega ;) pa sam se išla zapit

*Wratchild* wrote:
Sve u svemu jeb*no!!!Hvala organizatoru :) axy! i vidimo se ubrzo na jos kojem skorom koncertu!!!

Nema beda ;) it's my pleasure.
Trenutno razmišljam i o nekim novim projektima, a Lawrence i ekipa æe doæi kod mene ne ljeto u apartman, pa možemo nešto skombinirat ;)
hiihih

pozdrav mariji, you're the best, i VEEEELIKO HVALA ranku na strpljenju i vozikanju okolo. ;)

P.S. Ranko, ti si vozio Larryja i Jaya nazad za Trst, jelda? Rekao mi je Larry da te puuuno pozdravim ;)
I daj mi sprži sve te slike na jedan cd pa da se naðemo na pivi i da ti kažem za novi projekt ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: May 6th, 2008, 11:17 am 
Senior Member
Senior Member

ajme ajme upaljac je bija na ono da je blaze upalija vatru ,,, uz pomoc upaljaca :) ne da ti dodjes na upaljacu ;)
za tebe je bija samo prvi red :( ja san mislila das doc i ti jebemu

heheee,a jebi ga i meni je žao :( ali imam jako puno posla oko knjige,jedini mi je predah šta skoknem malo online kad sam veæ za pcjem...bit æe svega samo nek ovo završim kako sam planirala... :wink:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next