Maiden World

Iron Maiden Forum

It is currently April 17th, 2014, 3:39 pm

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Author Message
 Post subject:
PostPosted: December 10th, 2006, 7:29 pm 

ma graz je bio super..meni jedan od najdrazih koncerata..da su jos odsvirali children i quest bilo bi presavrseno

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 11th, 2006, 12:36 pm 
Senior Member
Senior Member

mirko123 wrote:
hej,kako se zove ona plava djevojka koja je bila sad u milanu a koja je bila na nasem koncertu u zadru.mirko...big orra.. ima veliki pozdrav..uvijek je lijepo upoznati nekoga tko obozava maiden koliko i ja

uzvraćam pozdrave i nadam se da se opet vidimo na nekom koncertu, možda i prije ;)

kad opet svira Big Orra? Jel se promijenio pjevač (bio mi je rekao da su mu našli zamjenu). :cry:

Profile  

Post subject:
PostPosted: December 11th, 2006, 11:20 pm 

da,basista je pronasao vokala koji je puno bolji nego ja tako da sam ja izvisio..nema veze...ja sam ionako pjevao iz ciste ljubavi...iz benda smo izasli ja i moj sogor koji svira ritam gitaru..nije iskljuceno da jos nesto odsviramo kao big orra..ako meni u zagrebu naleti kvalitetan maiden tribute ja bih se volio ukljuciti

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7